25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

Sériovka nebo naprostý originál? Umíme obojí.

Standardní typy a tvary vyrábíme v Brně ve velkém počtu, a tedy s rozumnou cenou a dodací lhůtou. Nebo chcete něco speciálního? Jsme otevření vašim nápadům a přizpůsobíme barvu, tvar a rozměry konkrétnímu projektu. Nebo společně s vámi vymyslíme něco úplně nového.

Oblíbený LED downlight, kterých ročně dodáme stovky. Jeho předností je vysoká odraznost reflektoru a dlouhá životnost ledky. Díky tomu tito trpaslíci při zapnutí na plný výkon sami usvítí celou restauraci.

Originál vytvořený našimi projektanty podle návrhu architekta.

Restaurace je osvětlená na 200 luxů, dle přání zákazníka. Zároveň je možné tlumit všechna svítidla najednou nebo každé zvlášť pro dotvoření atmosféry.

Pracujeme na velkých projektech.

Jsme na trhu přes deset let a dodali jsme statisíce svítidel. Osvětlili jsme největší kancelářské komplexy v Ostravě, v Praze, v Moskvě a dalších městech. Poradíme si se speciálními požadavky investorů a nájemců. 

Automatické nebo manuální dálkové zapínání nebo stmívání.

Prostory, kam zaměstnanci ani zákazníci běžně nechodí, jsou osazeny pohybovými čidly. Svítí se tak pouze, když je to skutečně nutné. Úspora: 25-45 % v závislosti na druhu prostor a na jejich momentálním využití.

16 400 m2 kanceláří jsme osvětlili na 500 lx, jak vyžaduje norma. Budova musela splnit požadavky certifikátu LEED Silver, proto jsme spotřebu svítidel v kancelářích museli snížit na 12W/m2 . To se podařilo použitím svítidel s optickou mřížkou a 88% účinností.

Obchody o celkové rozloze 8 500 m2, každý z nich osvětlen podle přání nájemce.

Venkovní osvětlení s vysokým stupněm krytí proti prachu a vlhkosti.

Projektujeme. Počítáme. Zakreslujeme.

Vycházíme z vaší projektové dokumentace. Náš technik spolu s vámi vybere svítidla pro každý prostor podle vašich požadavků a ponese odpovědnost za to, že výsledek bude odpovídat technickým normám. Ví všechno od intenzity osvětlení po vhodnou barvu vyzařovaného světla a nenechá si to pro sebe.

Do kanceláře? Tak to budete chtít 500 luxů a chladně bílou. Do dílny? Tam bude nutné těsnění proti prachu, kromě toho se vás zeptáme na montážní výšku, co přesně se tam vyrábí a kolik hodin denně.

Když je potřeba, dojedeme na stavbu a měřením ověříme, že osvětlení odpovídá výpočtu.

Šetříme energii a tím i vaši peněženku

Minimalizujeme spotřebu energie a tím i vaše náklady. Předkládáme více variant, z nichž si investor vybírá. Ve hře nejsou jen pořizovací náklady a energie. Roli hrají i náklady na údržbu osvětlovacích soustav a  například i na kontrolu nouzového systému.

Ve dne svítí všechna svítidla, v noci se rozsvěcejí pomocí pohybových čidel, pouze když v obchodě někdo pracuje. Nainstalovali jsme do systému měření hodin provozu, takže známe spotřebu energie zcela přesně pro každý den.

Ledková svítidla se spotřebou o 38 % nižší než při použití klasických zářivek. Díky energetické úspoře se náklady na investici vrátily za 3 roky.

Zvolili jsme chladně bílé světlo (4000K, CRI90), aby nezkreslovalo barvy vystaveného zboží.

Prostor je osvětlen na 300 luxů, intenzita osvětlení se automaticky mění v závislosti na denní době. Každé z desítek svítidel je navíc možné dálkově vypnout, zapnout nebo ztlumit podle potřeby.