25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

Originální asymetrická svítidla ELLVES

15.04.2016

Kolekce originálních asymetrických autorských svítidel ELLVES z českého skla vzešla ze spolupráce výrobce svítidel HORMEN a designérky Jany Hejdové. 

Kolekce stojacích, závěsných a přisazených stropních svítidel zahrnuje tři různé varianty skleněných těl - Ellves Dotty, Ellves Pure a  Ellves Foggy.  Odlišují se velikostí a dekorem skla. Kovová montura se zdrojem se pak vyrábí ve dvou barevných variantách.  Zcela specifická varianta pak vznikla vyfouknutím hutního sklad dovnitř předem vyrobeného drátěného korpusu - Ellves Wire.

Světlo je směřováno moderní LED technologií do hrany těl lamp a nechává promlouvat dekory vnitřní struktury ručně foukaného hutního skla. Svítidla mohou být až 80 cm vysoká.

Svítidlo je vhodné jako doplňkový nebo dekorativní světelný prvek do obytných místností, reprezentačních prostor, foyer, salonků, hoterlů či restaurací, ale i do venkovních prostor a zahrad.

Je na vás, jak bude svítidlo vypadat - kombinací různých variant skla, podstavy i barvy světla si vytvoříte svůj vlastní šperk.

Ellves Dotty                                                       Ellves Wire                                                 

Ellves Dotty       Ellves Wire

 

Ellves Pure                                                       Ellves Foggy

 Ellves Pure      Ellves Foggy

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.