25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

Halogenové žárovky končí. Nastává vláda moderních LED svítidel

03.10.2018

Nastává doba, kdy budou všem rozsvíceným prostorům definitivně vládnout výhodnější LED svítidla. Výroba a dovoz halogenových žárovek je totiž v Evropské unii k letošnímu září ukončena. Prodejci mohou pouze doprodat zásoby, ale jinak tyto neefektivní zdroje už nepořídíte. A je to vlastně dobře. LED svítidla mají celou řadu výhod a nabízí nám i netušené designové možnosti. Přečtěte si o nich více.


Jaké jsou výhody LED osvětlení?

LED svítidla jsou bez ohledu na pořizovací cenu mnohem výhodnější než ostatní druhy žárovek.

  • Klasická LED žárovka spotřebuje až o 85 % méně energie.
  • LED svítidla mají mnohem delší životnost (až 15 let oproti halogenům, které obyčejně vydrží jen 2 roky).

LED svítidla navíc kromě dlouhé životnosti zvládnou i nejrůznější vibrace. Je na ně zkrátka spolehnutí.


Dejte průchod LED fantazii

LED svítidla se vám rozhodně vyplatí. A potěší vás nejen úsporou peněz, ale i svým designem. Existuje totiž nepřeberné množství provedení LED osvětlení. Od pásků přes lampy a lustry až po svítidla do obchodních center či kanceláří. A to vše v nejrůznějších tvarech i barvách. Pro inspiraci se podívejte na náš katalog designových svítidel a zjistěte, co všechno je v oblasti designu možné.


Do kanceláře i obchodního centra

Sháníte se po výhodném a designově přitažlivém osvětlení pro kancelář či obchodní centrum? Mrkněte se například, jak jsme nedávno rozsvítili Obchodní centrum Fénix, případně na naše další realizované projekty a inspirujte se.

Chcete si v kanceláři vytvořit příjemnou atmosféru? Vyzkoušejte některý z produktů naší série MIDDLE. Vestavná, závěsná i přisazená svítidla rozzáří vaši zasedačku, vestibul i pracovní prostor.

Anebo potřebujete designové osvětlení, které zpříjemní klientům čas strávený ve vašem obchodním centru? Produkty ze série RINNGO S splní vaše představy, do komerčních prostor jsou naprosto ideální.

Inspirovali jste se? Nebo by se vám hodilo více informací? Navštivte náš showroom nebo nás kontaktujte a my vám se vším poradíme.