25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

Rozzářili jsme Obchodní centrum Quadrio

07.11.2018

Obchodní centrum Quadrio je mimořádný komplex 4 objektů v centru Prahy. Jsme proto velmi rádi, že rekonstrukci osvětlení koridorů centra dostala na starost právě naše společnost HORMEN CE. Výzvy, které nás při práci čekaly, byly jasné. Zvýšit atraktivitu celého prostoru a zajistit objektu energetické úspory.

Unikátní stavba si zaslouží unikátní osvětlení

Naším hlavním úkolem bylo zvýšit atraktivitu prostoru obchodního centra. Stávající svítidla jsme tudíž kompletně vyměnili za nová. Při jejich výběru jsme dbali na to, abychom adekvátně zvýšili intenzitu osvětlení v celém objektu.

Takto jsme přesně podle požadavků investora CPI Národní s.r.o. zatraktivnili celé Quadrio. Věříme, že se nyní v obchodním centru cítí mnohem lépe jak zaměstnanci, tak návštěvníci.

Kdo šetří...

...nemusí se omezovat. I přesto, že jsme zvýšili intenzitu osvětlení na dvojnásobnou hodnotu, podařilo se nám snížit energetickou náročnost z 19 kW na 15 kW. A jaký by byl výsledek, kdybychom zachovali stávající intenzitu osvětlení? Energetická náročnost by klesla na pouhých 40 % původní hodnoty! A když si vezmete, že doba provozu svítidel v Quadriu je 14 hodin denně, vyjde z toho už pěkných pár ušetřených korun.

Rozsvítíme i váš projekt

Atraktivní a přitom úsporně vybavený prostor, to je cíl asi každého investora. My vám tato přání splníme stejně profesionálně, jako jsme se popasovali se zakázkou v Obchodním centru Quadrio. Stačí, když se nám ozvete. Spolu pak promyslíme, jak váš projekt rozzáříme.