25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

Rozsvěcujeme 30 100 m² Churchill Square

07.03.2019

Jak rozsvítit přes 30 tisíc metrů čtverečních? To vám ukážeme už zanedlouho. Dodáváme totiž svítidla do komplexu administrativních a rezidenčních budov Churchill Square nedaleko od Hlavního nádraží v Praze. Hotovo bude už brzy.

Rozzáříme Churchill Square

Kolik svítidel je potřeba, aby se rozzářil tak obrovský komplex, jakým Churchill Square je? Je to téměř 12 tisíc kusů svítidel nejrůznějších typů, z nichž podstatná část bude vyrobena v brněnském závodě.

Hlavním prvkem osvětlení jsou LED panely s příkonem 33W, které jsou doplněny designovými svítidly z řad MIDDLE LED, TUBBY SUSPENDED a DIAMMO LED. Součástí řešení je také centrální bateriový systém a dodávka venkovního osvětlení.

Hezký domov pro Deloitte

Kdo bude mít svůj domov v takto krásně rozzářených prostorech? Své světlejší zítřky v nich najde společnost Deloitte, a to už v roce 2019, kdy má dojít ke stěhování. Majitelem Churchill Square je skupina Penta Investments, s níž je pro HORMEN velká čest spolupracovat.

„Podpis zakázky pro Churchill Square je pro nás už pátou spoluprací s investiční skupinou Penta. Předtím jsme úspěšně dokončili projekty Florentinum, Mechanica, Dynamica a
Scuderia. Jsme rádi, že pro tohoto prestižního investora jsme zárukou kvality a
spolehlivosti," uvedl Jiří Hrachovina, generální ředitel HORMEN CE.