25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

NOTINO: Jak rozsvítit vůni?

30.01.2019

S realizacemi osvětlení v nákupních centrech či přímo v pobočkách nejrůznějších řetězců máme bohaté zkušenosti. Pokud jde však o klienta tak významného, jako je NOTINO, jde vždy o velkou výzvu. Přečtěte si, jak jsme se poprali s osvětlením v pobočkách tohoto kosmetického giganta.

Pobočky NOTINO září našimi světly

Spolupráce s firmou NOTINO začala v roce 2017. V současné době máme za sebou více jak 10 poboček rozzářených našimi svítidly, a to nejen v Česku, ale i v Maďarsku, Polsku a na Slovensku.

Výběrem osvětlení se vždy snažíme příjemným způsobem dokreslit atmosféru na jednotlivých pobočkách tak, aby byly příjemné nejen pro zákazníky, ale také pro personál, který se v jejich záři pohybuje každý den.

Pracujeme i na kancelářích a skladu

Takto velký online prodejce však nedisponuje jen prodejními plochami. Stejně nezbytné jsou také kancelářské prostory a sklady. Proto jsme nesmírně rádi, že i na těchto projektech můžeme se společností NOTINO spolupracovat.

V současnosti proto zajišťujeme osvětlení do rozšiřujících se kanceláří v Brně a do skladu v Rajhradě. Návrh poboček i kanceláří zpracovala architektonická kancelář Kyzlink a my jsme využívali především hlavní svítidlo osazené ve 3F liště TINNO LED doplněné o řady STM LED, TERRA LED A MINI LED. Ve skladu jsme potom využili svítidla TERRA LED a PLANNE LED.