25 200
Směr vyzařování
5 500
5 500
5 500

Naše svítidla září v Nákupním centru Fénix

27.08.2018

Jak vybrat ta správná svítidla do nákupního centra? Jak vyladit perfektní funkčnost veškerého zařízení s elegantním designem, který je v podobných prostorách zcela nezbytný? Od toho jsme tady my. Přečtěte si, jak jsme si poradili se svítidly v centru s více než 80 obchody ve 2 podlažích.

Rozsvítit interiér nákupního střediska a příjemně doladit atmosféru budovy. Takový úkol před námi stál při návrhu osvětlení v Nákupním centru Fénix. V průběhu letošního roku jsme modernizovali interiér centra celkem 141 designovými svítidly.

Příjemně osobitý vzhled celé závěsné instalaci dodala kruhová designová svítidla RINNGO S ve variacích 3 různých průměrů. Jednalo se celkem o 111 kusů svítidel z hliníkového profilu a ocelového plechu, v jejichž balení je standardně zahrnována i sada pro zavěšení.

Doplnění kruhových svítidel představovala svítidla ze série TUBBY. Konkrétně šlo o 30 kusů závěsných designových svítidel TUBBY SUSPENDED LED, která jsou ideální právě do podobných komerčních prostor.

Jak se vám rozzářený interiér Nákupního centra Fénix líbí? Chcete podobně elegantně rozsvítit i svůj projekt? Koukněte se na náš online katalog designových svítidel a určitě si vyberete něco krásného. Anebo se nám ozvěte a společně vymyslíme, jak zazáříte. Potkáme se třeba v našem brněnském showroomu? Tam teprve zjistíte, co všechno můžete ve světě svítidel zažít.